wyszukiwanie zaawansowane
  » Regulamin

  Kontakt

  • E-mail:sklep@deleko.eu
  • Telefon+48 502240380
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00,

  Systemy płatności

  • PayU
  • PayPal

  Statystyka

  • Aktualnie klientów na stronie: 1
  • Sklep odwiedziło: 41234 klientów

  Regulamin

  Regulamin


  1. Sklep internetowy DELEKO  działający pod adresem www.deleko.eu prowadzi firma DELEKO Bożena Suchodolska, ul. Jagodowa 13c, 44-109 Gliwice, NIP: 969-082-54-66, REGON: 278109402. Zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG)

  2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. www.deleko.eu zastrzega sobie prawo wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu ze sklepu - przerwy techniczne, konserwacja systemu, zmiana oferty etc.

  3. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone drogą elektroniczną przez www.deleko.eu.

  4. Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.

  5. W przypadku braku towaru w magazynie, Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

  6. Koszt dostawy pokrywa Zamawiający.

  7. Wszystkie ceny towarów z oferty naszego sklepu nie obejmują kosztów przesyłki i zawierają podatek VAT.

  8. Sklep Internetowy www.deleko.eu nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostarczeniu zamówionego towaru lub realizacji zamówienia, wynikające z błędnie lub niedokładnie podanego przez Klienta adresu dostawy.

  9. Zmian w zamówieniu można dokonać kontaktując się z www.deleko.eu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sklep@pinokio.net.pl lub bezpośrednio przez formularz kontaktowy na stronie internetowej sklepu.

  10. Maksymalny czas oczekiwania na wpłatę to 3 dni od momentu zamówienia towaru. Po upływie tego czasu, przy braku wpłaty, zamówienie jest anulowane..

  11. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.deleko.eu jest prawnie wiążącą 
  umową sprzedaży. Tekst umowy składa się z treści konkretnego zamówienia oraz z ogólnych warunków (Regulamin).

  12. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza, zamieszczonego na stronie głównej serwisu www.deleko.eu (w stopce) i sporządzić jego wydruk.

  Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień umowy sprzedaży towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail. Wcześniejsze zamówienia Klient może zobaczyć w ramach konta po zalogowaniu w zakładce "Twoje konto > Historia i szczegóły moich zamówień".

  13. Reklamacje związane ze świadczeniem usług drogą elektroniczną - DELEKO Bożena Suchodolska podejmuje działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania sklepu internetowego , w takim zakresie, jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie wszelkie nieprawidłowości zgłoszone przez Klientów.

  Klient zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić DELEKO Bożena Suchodolska o wszelkich nieprawidłowościach lub przerwach w funkcjonowaniu serwisu sklepu internetowego.

  Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem sklepu Klient może zgłaszać pisemnie na adres: DELEKO Bożena Suchodolska ul. Jagodowa 13c; 44-109 Gliwice, mailowo na adres: sklep@deleko.eu lub poprzez formularz kontaktowy, wybierając odpowiedni temat wiadomości - Wsparcie techniczne.

  W reklamacji Klient powinien podać swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji, rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości związanej z funkcjonowaniem sklepu.

  DELEKO Bożena Suchodolska zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.
  Więcej informacji o reklamacjach i zwrotach znajdziesz w zakładce "Zwroty i reklamacje"


  Przejdź do strony głównej

  Dzieciaczki

  • dzieciaczki1
  • dzieciaczki3
  • dzieciaczki2
  • dzieciaczki4
  • dzieciaczki5